Ponúkame na predaj elegantný rodinný dom s veľmi pekne upravenou záhradou nachádzajúci sa v..."/>

Elegantný rodinný dom Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Elegantný rodinný dom Spišská Nová Ves
cena dohodou
číslo ponuky: 7755
Zobrazené: 1039x
Popis:

Ponúkame na predaj elegantný rodinný dom s veľmi pekne upravenou záhradou nachádzajúci sa v lukratívnej mestskej časti BLAUMONT v Spišskej Novej Vsi. Dom je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 760 m2. Pozemok je slnečný, orientovaný na juh. Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2002. Zastavaná plocha domu je 164 m2 (obdĺžnik cca 11 x 15 m). Dom je riešený ako jednopodlažný s obytným podkrovím, čiastočne je podpivničený. 

Pri vstupe do rodinného domu sa nachádza predsieň so šatníkom, za ktorou sa otvorí veľký priestor haly spájajúcej kuchyňu, jedáleň a obývaciu miestnosť. Celý priestor je presvetlený, vkusne zariadený nábytkom s kvalitnou dizajnovou drevenou podlahou z javora. Ďalej sa tu nachádza spálňa, menšia pracovňa a detská izba. Na prízemí je ešte kúpelňa s vaňou s podlahovým kúrením, vykurovacím rebríkom a s WC. Do podkrovia vedie betónové schodisko z predsiene pri vstupe. Podkrovie (cca 80 m2) bolo využívané na účely kancelárie so spoločenskou miestnosťou, kuchynkou, archívom a sociálnym zázemím. Hore sú dovedení všetky inžinierske siete (el, voda, kanalizácia). Na úrovni zníženého prízemia, za zadnou stenou domu pozdĺž celej dĺžky domu sa nachádza priestor s multifunkčným využitím (dielňa, práčovňa, sušiareň alebo letná kuchyňa) so samostatným východom do záhrady a na terasu

Rodinný dom je vo výbornom technickom stave. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (el. energia 220/380, plyn, vodovod, kanalizácia). Na pozemku sa nachádza samostatná garáž s dielňou o výmere 46 m2. Objekt murovanej konštrukcie s pultovou strechou bol skolaudovaný v roku 2009. Súčasťou kolaudácie bolo aj oplotenie (palisáda) a terénne úpravy pozemku. Ku garáži vedie prístupová cesta zo zámkovej dlažby napojená na hlavnú cestu pred domom. Na pozemku sa nachádzajú 2 vonkajšie sedenia. Na celej záhrade je kvalitný ukladaný trávnik, okrasné dreviny a kry. Rodinný dom je výbornou voľbou pre ATRAKTÍVNE BÝVANIE V POKOJNEJ ČASTI MESTA, pričom dom je možné využiť aj na komfortné spojenie bývania (prízemie) a podnikania (podkrovie - kancelária). 

VEĽMI PRIAZNIVÝ POMER CENA / KVALITA - viac informácií v RK.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Celková výmera pozemku: 760 m2
Zastavaná plocha: 164 m2
Počet izieb: 5
Počet podlaží: 2
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia: Tehla
Rok výstavby: 2002
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188