Ponúkame na predaj elegantný, vkusne rekonštruovaný vidiecky dom so záhradou nachádzajúci sa v Spišskom..."/>

Rodinný dom Spišský Štvrtok

Hľadáte nové bývanie?

Rodinný dom Spišský Štvrtok
149 000 EUR
číslo ponuky: 7493
Zobrazené: 3476x
Popis:

Ponúkame na predaj elegantný, vkusne rekonštruovaný vidiecky dom so záhradou nachádzajúci sa v Spišskom Štvrtku. Dom je situovaný na pozemku so slnečnou juhozápadnou orientáciou a celkovou výmerou 925 m2. Pozemok je rovinatý s rozmermi cca 16x57 m. Dom je dvojpodlažný (zobytnené podkrovie) so sedlovou strechou, bez podpivničenia. Zastavaná plocha je 179 m2, pozostáva z 2 obytných jednotiek so samostatnými vstupmi. V prednej časti je pôvodný dom, nachádza sa tu vstupná chodba, kuchyňa s komorou, obývacia miestnosť s krbom, spálňa a kúpelňa so sprchovacím kútom a WC. V zadnej časti je druhá nová moderná bytová jednotka, na prízemí pozostáva z chodby so vstavanou skriňou, samostatného WC a veľkej priestrannej obývacej miestnosti s krbom a výstupom na prístavok - zastrešenú terasu, vonkajšie sedenie. V súčasnosti je terasa z jednej strany otvorená, možno ju jednoduchou stavebnou úpravou uzatvoriť, preskliť a riešiť ako zimnú záhradu. Na poschodie vedie široké schodisko ústiace na chodbe, ktorá prepája všetky miestnosti v podkroví. Na celú dĺžku domu cca 25 m je zobytnené podkrovie, nachádza s tu spálňa s balkónom, veľká kuchyňa, samostatné WC, kúpelňa s WC a veľká priestranná detská izba. Celý priestor v podkroví je presvetlený, výška miestností je dostatočná. 

Rodinný dom je vo výbornom technickom stave, rozsiahla rekonštrukcia s prestavbou bola realizovaná v rokoch 2004-2006. Celý dom je zaizolovaný - hydroizolácia, tepelná izolácia. V celom dome boli zvolené kvalitné stavebné materiály - drevené okná, podlahy - dlažby, drevené podlahy, dvere s drevenými zárubňami, vstavané skrine, sanita v celom dome, kuchyne. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (el. energia 220/380, plyn, vodovod, kanalizácia). Vykurovanie je zabezpečené 2 plynovými kotlami zn. JUNKERS pre obidva bytové jednotky. Na pozemku je veľká samostatná garáž pre zaparkovanie aj 2 osobných áut s výmerou 41 m2. V záhrade s upraveným trávnikom je tiež vlastná studňa so zastrešením a menší záhradný domček pre umiestnenie záhradných potrieb. Celý pozemok je oplotený, v zadnej časti kamenným múrom s dostatočným súkromím, na strane ulice kamenný múr je kombinovaný s drevenými vrátami a automatickou bránou s pohonom pre vstup áut.

Dom sa nachádza v obci Spišský Štvrtok na križovatke ciest medzi mestami Spišská Nová Ves, Levoča, Poprad, Kežmarok (všade dostupnosť do 15 min) s bezprostredným prístupom ku diaľnici. Výhodou je blízkosť NP Slovenský raj, z obce sú ľahko dostupné obidva hlavné vstupy do národného parku - stredisko Čingov aj Podlesok. Rodinný dom je výbornou voľbou pre rodiny, ktoré hľadajú pokojné bývanie na vidieku s dobrou dostupnosťou do mesta, dispozícia umožňuje riešiť aj ako dvojgeneračné bývanie, resp. možné využívať aj na účely prenájmu v cestovnom ruchu.DOM JE K DISPOZÍCII K OKAMŽITÉMU UŽÍVANIU!

Kraj: Prešovský
Okres: Levoča
Mesto: Spišský Štvrtok
Celková výmera pozemku: 925 m2
Úžitková plocha bytu: 210 m2
Zastavaná plocha: 179 m2
Počet izieb: 5
Počet podlaží: 2
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311