Chalupa s pozemkom (1687 m2) Hnilčík-Bindt

Hľadáte nové bývanie?

Chalupa s pozemkom (1687 m2) Hnilčík-Bindt
55 000 EUR
číslo ponuky: 7313
Zobrazené: 3688x
Popis:

Ponúkame na predaj chalupu vhodnú aj na celoročné bývanie nachádzajúcu sa v krásnom prírodnom prostredí v blízkosti Hnilčíka, časť Bindt v smere na Markušovskú dolinu. Chalupa sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 1687 m2. Zastavaná plocha chalupy je 94 m2. Ide o murovaný objekt kvádrovo-tehlovej konštrukcie, so sedlovou strechou, celkovo podpivničený. Dvojpodlažný objekt je po stavebnej stránke dobrej technickej konštrukcie, s masívnymi silnými základmi. Na prvom podlaží sa nachádza chodba, kuchyňa s jedálenským kútom, 2 obytné miestnosti (z toho jedna veľká priestranná s kachľovou pecou) a kúpelňa s WC. Do podkrovia vedie drevené schodisko, kde je možné vytvoriť ďalší obytný priestor - výhodou je betónová liata podlaha. Dom je celkovo podpivničený, v suchej pivnici je dostatočný skladovací priestor v miestnostiach s murovanými priečkami.

Chalupa je napojená na elektrickú sieť. Vykurovanie je tradičné - riešené kachľovou pecou vo veľkej spálni, resp. pieckami v kuchyni a menšej obytnej miestnosti. Dom je napojený na vlastný zdroj vody - studnička s kvalitnou vodou (bol realizovaný chemický rozbor), napojený je vlastným hydrantom s prečerpávaním zabezpečeným čerpadlom s rozvodmi do kuchyne a kúpelne.  Odpadová voda je napojená na septik. Možná dohoda na predaji vrátane zariadenia a nábytku chalupy.  Na pozemku sa nachádza drevená hospodárska budova - výhodou je veľká zásoba vlastného dreva. Pozemok je po celom obvode oplotený.

Chalupa s pekným pozemkom je vhodná na rekreáciu, oddych, resp. aj ako liečebňa a zotavovňa v súkromí aj s možnosťou chovu. Lokalita je známym hubárskym rajom, výhodou je blízkosť turistických a cykloturistických trás v smere na Markušovce, Závadku, Slovinky.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Bindt
Úžitková plocha bytu: 100 m2
Počet izieb: 2
Štýl (aktuálny stav): Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby: 1980
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311