Ponúkame na predaj RODINNÝ DOM-CHALUPU s veľmi pekne upravenou záhradou, 2 vonkajšími sedeniami a veľkým..."/>

Chalupa s veľkým pozemkom (1922 m2) Tretí Hámor

Hľadáte nové bývanie?

Chalupa s veľkým pozemkom (1922 m2) Tretí Hámor
137 000 EUR
číslo ponuky: 7759
Zobrazené: 711x
Popis:

Ponúkame na predaj RODINNÝ DOM-CHALUPU s veľmi pekne upravenou záhradou, 2 vonkajšími sedeniami a veľkým pozemkom nachádzajúci sa v Nálepkove - časť Tretí Hámor. Dom je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 1922 m2. Pozemok obdĺžnikového tvaru je slnečný, je oplotený zo všetkých strán. Objekt, vedený na LV ako rodinný dom, bol skolaudovaný v roku 2006. Zastavaná plocha domu je 161 m2. Stavebne je riešený ako jednopodlažný objekt s obytným podkrovím, čiastočne je podpivničený. Je murovanej konštrukcie tehla - obvodové murivo Porotherm hr.38 cm.  

Pri vstupe do rodinného domu sa nachádza predsieň, chodba so schodiskom, WC pod schodmi, obývacia izba spojená s kuchyňou, s krbom a výstupom na terasu. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom s elektrickou rúrou, nerezovým drezom, digestorom a chladničkou. V podkroví sa nachádzajú 3 obytné miestnosti (jedna s výstupom na terasu), veľká kúpeľňa s rohovou vaňou, dvomi keramickými umývadlami, sprchovacím kútom a WC. V celom dome sú drevené eurookná, podlahy v obytných izbách plávajúce laminátové, v ostatných miestnostiach keramická dlažba. Strecha (polvalb) je pokrytá krytinou BRAMAC, tepelná izolácia strechy minerálnou vatou Nobasil. Vykurovanie domu je riešené ako ústredné, kotol - splyňovací na drevo, radiátory KORAD. Okrem toho aj lokálne krbom z obývačky na prízemí.  Dom je zásobený vodou z vlastnej studne, kanalizácia zaústená do žumpy, odber elektrickej energie je z verejnej siete vzdušným vedením. 

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ AJ ZARIADENIE DOMU.

 

DOM JE IDEÁLNY NA REKREAČNÉ VYŽITIE - SÚKROMNÉ ALE AJ NA PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY. Na pozemku sa nachádza VEĽKÝ DREVENÝ ALTÁNOK S KRBOM, VONKAJŠIE SEDENIE S OHNISKOM, SKLAD A DIELŇA S NÁRADÍM. Na záhrade je udržiavaný trávnik, v prednej časti okrasné dreviny a kry, drobná záhradná architektúra (napr. hojdacia lavička). Pri vstupe na pozemok je PARKOVACIA PLOCHA pre 3-4 vozidlá. Plot zo strany z ulice je masívny - kamenný. 

 

  

Kraj: Košický
Okres: Gelnica
Mesto: Nálepkovo
Celková výmera pozemku: 1922 m2
Úžitková plocha bytu: 120 m2
Zastavaná plocha: 161 m2
Počet izieb: 5
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188